Plán na květen 2019: co třeba Den Star Wars – “Slevy útočí”?

V květnu nás, kromě klasických příležitostí pro tématické marketingové kampaně, jako je 1. máj nebo Den matek, čeká i například Den Star Wars. Nechte zaútočit vaše akce a slevy, to totiž není sci-fi. A zapište si do kalendáře datum 30.5. – více se dozvíte níže.


1.5. | Svátek práce (1. máj)
“Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas.” Kdo by neznal tuhle báseň? Pro tento sváteční den jsou typické procházky a polibky pod rozkvetlou třešní. Nápad pro vaší kampaň: vybrat nějaké ty třešničky z vašich produktů a potěšit jimi své klienty. Co myslíte?


4.5. | Den Star Wars
Svátek každého fanouška Star Wars! A příležitost pro vás: “Slevy útočí, Návrat retro produktů a nebo Hrozba letních slunečních paprsků”  Stačí jen vybrat ty správné produkty.


10.5. | Na Slovensku začíná Mistrovství světa v hokeji
Každá sportovní událost nabízí nekonečné možnosti, jak ji marketingově využít. Zboží s hokejovou, sportovní nebo národní tématikou? Příležitostí je mnoho. Malá ukázka pro ty z vás, co prodávají elektrospotřebiče: “Časově omezená sleva na nejnovější televizi! Jen s ní zažijete emoce jako na stadionu.”


12.5. | Den matek
Co udělá radost mamince? Kytka, zájezd, pomocník do domácnosti, hezký svetr, osobně připravený náhrdelník z Korálků nebo láhev skvělého Prosecca? Nezapomeňte na tu svou a obdarujte ji skvělou kampaní na míru.15.5. | Mezinárodní den rodiny
Jeden produkt pro maminku, jeden pro tatínka, jeden pro babičku, další pro dědu a nakonec něco, co si užije celá rodina. Ne nadarmo se říká, že “rodina je základ státu.” To je šance, jak budovat vztah se svými zákazníky napříč generacemi.


18. 5. | Mezinárodní den muzeí
Muzea po celém světě jsou plná těch nejúžasnějších kulturních zážitků a artefaktů. Nabízí se paralela k vašim produktům. Vystavte ty nejúžasnější, nejoblíbenější, nejnakupovanější, no prostě ty „nej“ produkty do vašich kampaní.25. 5. | Světový den počítačů
Nabízí se využít tento den pro kampaně na počítačovou tématiku. Co to ale vzít hezky od lesa? Zapojit fantazii a nabídnout svým zákazníkům tužky, pera, dopisní papíry, magnetické tabule nebo kalkulačky? Jednoduše oprášit slávu retro produktů.


28.5. | Světový den her
Kdo si hraje – nezlobí 🙂 Příležitost připravit originální grafiku a pojmout celou kampaň jako jednu velkou hru. A vyhrává každý – třeba malý dárek ke své objednávce.


30.5 | konference E-mail Restart
Máte tento den rezervovaný? Společnost Taste pořádá konferenci E-mail Restart a odborným garantem obsahu se stala právě naše Komunita Targito. V nejbližší době vám nabídneme vstupenky za zvýhodněnou cenu a představíme celý program, který bude pod záštitou odborníků ze společnosti VIVmail.cz.

Napište si o zlevněnou vstupenku!


Věděli jste, že..

s ledovými muži v polovině května nás opustí poslední jarní mrazíky?

Tudíž léto je konečně tady. To znamená více slunce a tedy i pozitivní nálady. Měníte svou nabídku podle ročního období? Pokud ne, stálo by to za zvážení.

TIP: Co udělat jednu velkou kampaň ve smyslu: “léto se blíží?“ Ideálně s nějakou zajímavou a optimistickou grafikou?

 


Hana Trolerová | Feedo.cz

 

Další články, které by vás mohly zajímat

Můj plán na duben: co třeba “zhulené Velikonoce?” 😂

Co nás čeká v dubnu? Kromě již klasických příležitostí pro tematické marketingové kampaně jako jsou Velikonoce nebo Apríl nás čeká i Mezinárodní den tance nebo spodního prádla – inspirujte se…

2 minuty

Můj plán na březen: blíží se MDŽ, inspirujte se například “TOP 20 vibrátory” z dílny Růžového Slona 😍

Co nás čeká v březnu? Kromě již klasických příležitostí pro tematické marketingové kampaně jako je Mezinárodní den žen, čeká i den Svatého Patrika nebo divadla. Pravidelná měsíční dávka inspirace nejen…

2 minuty