Plán na červenec a srpen 2019: co třeba „To pravé pro leváky“

V červenci a v srpnu nás kromě školních prázdnin a vytoužených dovolených čekají i klasické příležitosti pro tématické marketingové kampaně, jako je Mezinárodní den čokolády, Den suchého zipu nebo právě Den leváků.


2.7. | Světový den UFO
Existuje UFO nebo ne? Otázka, na které se neshodneme. Slýcháte rozdílné názory i na vaše produkty? Vyberte ty, u kterých vás toto téma pálí nejvíc a ukažte zákazníkům jejich zásadní benefity v edukativní kampani “Naše produkty nespadly z nebe”.


7.7. | Mezinárodní den čokolády
Znáte někoho, kdo občas nezhřeší? Prodáváte-li erotické pomůcky, vyberte ty, které zákazníkům dopřejí slastné potěšení. Např. lubrikační gel s příchutí čokolády?


20.7. | 50 let od přistání prvního člověka na Měsíci
Co byste doporučili na cestu na Měsíc vašim zákazníkům? Inspirujte je tím nejpraktičtějším a nejužitečnějším, bez čeho se zaručeně neobejdou! Co takhle funkční oblečení, vybavení do přírody nebo do kuchyně se speciální akcí?


30. 7. | Mezinárodní den přátelství
“Pár přátel stačí mít …” – Vytvořte kampaň pro Vaše zákazníky a ukažte jim, že právě oni jsou pro vás ti nejdůležitější. Připomeňte jim jejich poslední nákup díky automatizované kampani, kterou obohatíte malým dárkem, např. kondomy.


2. 8. | Den suchého zipu
Přemýšleli jste někdy, zda jsou praktičtější boty s tkaničkami nebo na suchý zip? Změnila se časem vaše volba? Ideální příležitost pro up-sell. Představte výkonnější, praktičtější, zkrátka pokrokovější alternativy k produktům, které u vás zákazníci nakupují.4.8. | Mezinárodní den piva

Nedokážete si představit pohodové letní grilování bez dobře vychlazeného piva? Připravte i vy ideální produkty, které se hodí k letním radovánkám – vybavení k moři, na vodu nebo domácímu odpočinku.


12.8. | Mezinárodní den mládeže
“Za mých mladých let…” – Taky jste tu větu nesnášeli a teď ji sami používáte? Každý si vzpomene na své mládí. Co využít tohoto speciálního dne a připravit retro kampaň zahrnující nesmrtelné a věčné hitovky? Retro je totiž v módě!


13.8. | Den leváků
I leváci rádi to pravé. Máte v nabídce produkty vhodné i pro ně? Dokažte jim, že na ně myslíte a připravte jim specifické produkty. Nabízí se kampaň “To pravé pro leváky”.


15.8. | Mezinárodní den energy drinků
Máte v nabídce produkty, které vaše zákazníky zaručeně nakopnou? Nabídněte jim energetické bomby s pořádnou dávkou cukru a připravte kampaň ve stylu “Dopřejte si s námi dostatek energie v těchto parných dnech a nenechte únavu zvítězit”.


Věděli jste, že..

už teď pro vás připravujeme plán podzimních komunitních setkání!

Tým VIVmail.cz vám přeje krásné léto plné slunce a pohody. Dopřejte si kvalitní odpočinek a těšte se na podzim. Program Komunity Targito bude stát opět za to!

TIP: Nezapomeňte na nás a pošlete nám pohled z vašich letních cest 🙂

VIVmail.cz
Jungmannovo náměstí 753/18
110 00, Praha 1

Martin Plšek | Project Manager

Další články, které by vás mohly zajímat

Můj plán na duben: co třeba “zhulené Velikonoce?” 😂

Co nás čeká v dubnu? Kromě již klasických příležitostí pro tematické marketingové kampaně jako jsou Velikonoce nebo Apríl nás čeká i Mezinárodní den tance nebo spodního prádla – inspirujte se…

2 minuty

Můj plán na březen: blíží se MDŽ, inspirujte se například “TOP 20 vibrátory” z dílny Růžového Slona 😍

Co nás čeká v březnu? Kromě již klasických příležitostí pro tematické marketingové kampaně jako je Mezinárodní den žen, čeká i den Svatého Patrika nebo divadla. Pravidelná měsíční dávka inspirace nejen…

2 minuty