Kompetence

Kompetence

Číslo 1 v oblasti e-mail marketingu

Zkušenosti

Zkušenosti

8 let zkušeností na trhu CEE

Služby

Služby

Kompletní služby na míru pro malé i velké klienty

Znalosti

Znalosti

Tým odborníků s různými specializacemi a know-how

Technologie

Technologie

Prvotřídní světové technologie pro e-mail marketing

Metodologie

Metodologie

Unikátní analýzy a metodiky projektového řízení

Integrace

Integrace

Více něž 150 integrací (e‑commerce, retail, bankovnictví/pojištění, služby, telekomunikace, B2B, vzdělávání aj.)

Bezpečnost a kvalita

Bezpečnost a kvalita

Zabezpečení dat a kontrola kvality technologií a služeb

Spolupráce s námi v šesti krocích

 1. 1

  Jak si stojí váš e-mail marketing?

  Někde musíme začít, proto se potřebujeme detailně seznámit s vaší vizí, strategií a procesy. Co vám funguje a v čem vidíte příležitost ke zlepšení. Společně si připravíme zadání k tomu, abychom lépe pochopili váš byznys.

 2. 2

  Připravíme tu správnou strategii

  Základním principem podnikání je tvorba zisku. Společně s vámi najdeme cestu a popíšeme v jednotlivých krocích, jak by měl v budoucnu vypadat váš e-mail marketing.

 3. 3

  Jak propojit stávající byznys s e-mail marketingem?

  V dalším kroku navrhneme využití konkrétních technologií, které pomohou propojit vaše data a informace pro další rozvoj e-mail marketingu.

 4. 4

  Připravíme kampaně přesně na míru

  Na základě poskytnutých dat (statistiky, aktuální stav e-mail marketingu) navrhneme a připravíme klasické a automatizované kampaně přímo na míru vašeho byznysu. Vždy je naším cílem dodávat kampaně s přidanou hodnotou, které by si klient ve svých podmínkách jen s obtíží zajistil sám.

 5. 5

  Školení a trénink pro správu a rozvoj e-mail marketingu

  Vše je nastaveno a připraveno ke spuštění. Pro klienta komplexně vyškolíme interní tým a předáme drahocenné know-how. Naším cílem je posouvat vás dále, nechceme, abyste na nás byli závislí.

 6. 6

  Měříme, analyzujeme, vylepšujeme

  Všechny online aktivity měříme a na základě výsledků poskytneme komplexní analýzu a srovnání. Pro maximální výkon všech e-mail marketingových aktivit postupně jednotlivé kroky optimalizujeme.

Ocenění naší práce

IEA (Internet Effectiveness Awards) je jediná česká soutěž, která hodnotí efektivitu digitálních projektů pomocí reálně měřitelných úspěchů.

3. místo

IEA 2016

Jednoduchá tvorba e-mail marketingových kampaní pro společnost Notino - optimalizace tvorby newsletterů pro 14 zemí v co nejkratším čase.
1. místo

IEA 2015

Vícekrokový uvítací proces doplněný o sérii reminderů pro společnost Euronics - sběr validních kontaktů včetně preferencí zákazníka a informacích o prvním nákupu.