Co stihnete za 5 sekund? Targito vypočítat libovolně složitý a velký seznam kontaktů

5 sekund, tolik času trvá výpočet i toho nejsložitějšího seznamu kontaktů v Targitu. Jaký to může mít dopad na váš e-mailing? Ušetříte svému marketérovi hromadu času, získáte díky cílenému seznamu kontaktů vyšší konverzní poměr a to vše má pozitivní dopad na návratnost investice do platformy – s Targitem do 3 měsíců.


Důkaz místo slibů: Lukáš Haubelt (Pietro Filipi)
“Silverline je naše prémiová kolekce, ke které vytváříme nejrůznější kampaně. Díky Targitu můžeme cílit na specifický segment zákazníků, který má obdobné kolekce v oblibě. Je hračka přidávat další podmínky, v reálném čase vidíme, jak velký náš seznam kontaktů bude. Kampaně jsou díky tomu velice úspěšné – až o 60 % větší OR, CR a konverze než kampaně na celou databázi a my si můžeme být jisti, že nabízíme našim zákazníkům ten správný obsah a ty správné módní novinky. “


Benefity kvalitní segmentace v Targitu:

  • Rychle připravený a přesně cílený seznam kontaktů = díky cílenému obsahu vyšší počet konverzí
  • Rychle připravený a přesně cílený seznam kontaktů = nižší náklady na kampaň
  • Součet předchozích dvou benefitů = návratnost investice do Targita do 3 měsíců

Rozdíl mezi cílenou kampaní a kampaní bez segmentaceTargito je postaveno na technologiích, díky kterým se libovolně velký seznam kontaktů o libovolně velkém počtu podmínek přepočítá do 5 sekund.


Jak to funguje? Jednoduše si definujete nejrůznější podmínky o chování zákazníka (otevřel tento a tento e-mail, proklikl se, koukal na webu na to a to), jeho demografické charakteristiky (pohlaví, věk, bydliště) a hlavně informace z transakční historie (kdy a co nakoupil) a Targito vám obratem řekne, o jak velký seznam kontaktů, který vaše podmínky splňuje, se jedná.


Zdá se vám to jako samozřejmost? Možná vás překvapí, že není. Jiným e-mailingovým platformám to zabere i několik minut, podmínky se složitě tvoří, je omezen jejich počet, nástroje nemají aktuální data a nebo to dokonce vůbec neumí.


Jak toho využijete? Nadefinujte si svůj seznam kontaktů do nejmenšího detailu během chvilky, rádi přidáte další a další podmínky, díky kterým budete lépe cílit a zvýší se tak pravděpodobnost úspěchu vaší kampaně. O to přeci v e-mail marketingu jde!


Bonus na závěr: Targito vám nabídne i odhad potenciálního úspěchu vybraného seznamu kontaktů… to ale zase příště.


Lukáš Balek | Marketing Manager | „k tématu připravuji praktický webinář“

Další články, které by vás mohly zajímat

Můj plán na duben: co třeba “zhulené Velikonoce?” 😂

Co nás čeká v dubnu? Kromě již klasických příležitostí pro tematické marketingové kampaně jako jsou Velikonoce nebo Apríl nás čeká i Mezinárodní den tance nebo spodního prádla – inspirujte se…

2 minuty

Můj plán na březen: blíží se MDŽ, inspirujte se například “TOP 20 vibrátory” z dílny Růžového Slona 😍

Co nás čeká v březnu? Kromě již klasických příležitostí pro tematické marketingové kampaně jako je Mezinárodní den žen, čeká i den Svatého Patrika nebo divadla. Pravidelná měsíční dávka inspirace nejen…

2 minuty